تقدیم به روح پاک و مطهر امام راحل و شهدا

بسم ربّ الشهدا و الصدّقین

به نام آن لاله های سرخی که شهید شدند تا ما بتوانیم راحت زندگی کنیم. به نام همه آنانکه جان خود را در راه دفاع از ایران و ناموس ما دادند.

میخواهم از کسانی صحبت کنم که آرامش و راحتی امروز را ما مدیون خون پاک این عزیزان هستیم.شهدایی که بدون هیچ ترس و واهمه ای در برابر دشمنان ایستادگی کرده و تا آخرین قطره خونشان را در راه دفاع از عزت، شرف و ناموس نثار کردند.

افرادی که همیشه دم از اسلام، مومن بودن و شیعه بودن را میزنند، آن کسانی که دم از شیعه ی امام علی(ع) و اباعبدالله الحسین(ع) را میزنند بعد از شهدا جه کار انجام داده اند؟ 

مسئولینی که قبل از رسیدن به مسئولیت ورد زبانشان دیدار از خانواده شهدا و جانبازان است، بعد ازاینکه مسئولیتی را به دست آوردند در 1 ماه چند بار به دیدن خانواده شهدا و جانبازان عزیز می روند؟تابه حال چند بار پای درد و دل خانواده های آنان نشسته اند؟

نمیدونم تابه حال پای صحبت های آنان نشسته اید یا نه اما وقتی به صحبت های آنان گوش دادم فهمیدم دلشان از دست خیلی ها خون است.از بی وفایی مسئولین سخن می گویند،از بی مهری هایشان و از اینکه حتی تا چند ماه سری به آنها زده نمی شود و کسی از مشکلاتشان(که اکثر پدر و مادر شهدا سالمند هستند) خبری ندارد. از زنان و دخترانی می گویند که با وضع پوشش های نامناسب خون شهیدشان را پایمال میکنند.

آیا ما این همه شهید داده ایم تا زنان و دخترهایمان با این وضع های نامناسب در خیابانها بگردند؟این است حرمت نگه داشتن خون شهدا در مملکتی که ادعای مسلمان بودن و شیعه بودن را دارد؟

کدامیک از ما میتوانیم درک کنیم که جانبازان شیمیایی و قطع نخایی ما چه درد ها و رنج هایی را تحمل میکنند؟ کدامیک از مسئولین به آسایشگاهای جانبازان رفته و از مشکلاتشان آگاه است؟

متاسفانه مسئولین ما در هنگام انتخابات تازه به یاد شهدا و جانبازان و دیدار از آنها میافتند تا بتوانند رای بیشتری را کسب کنند؟

در زمانی نچندان دور اسم تمامی خیابانها و کوچه های ما اسامی شهدا بود اما متاسفانه امروز اسامی آنان را برداشته و به جای آن اسامی لاله، شقایق و ... را می گذاریم؟ 

نمی دانم که چگونه می توان در جهان آخرت جوابگوی خون شهدا و امام راحل بود؟

آیا شهدا از ما راضی هستند؟ آیا توانسته ایم حق آنان را ادا کنیم؟ 

بیاییم تا قبل از اینکه دیر بشود از خانواده های شهدا و جانبازان بخصوص جانبازان قطع نخایی و شیمیایی عیادت کرده و باری هرچند کوچک را از دوش انان برداریم

ما همیشه عکس شهدا را میبینیم اما عکس شهدا عمل میکنیم. آیا توانسته ایم حق خون شهدا را ادا کنیم>

پندار ما این است که شهدا رفته اند و ما مانده ایم اما حقیقت این است که شهدا هستند و ما رفته ایم.

/ 0 نظر / 5 بازدید